стоматология киев цены недорогоАкрилові зубні протези - Стоматологія Київ Дешево

Акрилові зубні протези: фото, види, ціна

Людство здавна задавалося питанням, як відновити втрачені зуби. Протезування зубів — не досягнення сучасного світу. Археологи знаходять різні види протезування зубів, вік яких тисячі років. Люди використовували найрізноманітніші матеріали для відновлення зубного ряду: черепашки, кістки і зуби тварин, метали і навіть зуби померлих людей.

Сучасна стоматологія пропонує різні види матеріалів для виготовлення зубних протезів. Що стосується знімного протезування зубів — то основними матеріалами є акрил, нейлон і метал.

Акриловий зубний протез

Акрилові протези найдешевші. Завдяки цьому вони користуються популярністю серед пенсіонерів: можна швидко і недорого відновити жувальну функцію, розмовляти і посміхатися без сорому.

Акрилові протези бувають повними — коли в роті зовсім немає своїх зубів. Акриловий протез на верхній щелепі тримається, як присоска на стіні: базис (основа, в якій закріплені штучні зуби) точно повторює рельєф піднебіння  і ясен і при притисканні  протеза до слизової оболонки рота виникає вакуум. На нижній щелепі акрилові протези тримаються  дещо гірше, але і тут діє сила земного тяжіння, а не зміщуватися з місця допомагає виступаючий альвеолярний відросток (кістки щелепи і ясна). Фіксуючий крем для знімних зубних протезів дозволяє намертво закріпити акриловий протез у роті.

Часткові акрилові протези заміняють кілька відсутніх зубів, при цьому тримаються за збережені власні зуби пацієнта. Частковий акриловий протез зубів має кламера — гачки, якими він утримується на зубах. Кламера можуть бути виконані з акрилу або металевого дроту.

Протез іммедіат або протез метелик з акрилу — це тимчасовий протез одного або двох зубів. Протез метелик з акрилу може відновити, як передній, так і жувальний зуб.

Акрилові протези для дітей виготовляються при ранньому видаленні молочного зуба (тобто, коли до прорізування постійного зуба ще близько двох років). Акрилові протези для дітей утримують місце для постійного зуба, відновлюють повноцінне пережовування їжі і дозволяють дитині посміхатися без сорому.

Ціна акрилового протеза

Ціна акрилових протезів відрізняється через різні естетичні  якості, якими можуть володіти, як акрил, так і штучні зуби. Існує акрил, який імітує не тільки колір ясен, але навіть капіляри слизової оболонки рота.

Недоліки акрилового протеза

Акрилові протези зубів мають й недоліки:

  • Акрил вбирає залишки їжі і при поганій гігієні може викликати подразнення слизової оболонки рота;
  • Барвники для акрилу іноді викликають алергію;
  • Це досить жорсткий матеріал, тому фіксація акрилового протеза гірше, ніж нейлонового або бюгельного.

Виготовлення акрилового протеза в стоматології Києва

В нашій стоматологічній клініці виготовляють всі види акрилових протезів за доступними цінами.

Термін виготовлення акрилового протеза близько тижня і вимагає всього два відвідування стоматолога.

Також недорого і швидко ми робимо  ремонт акрилових протезів, перебазування протезів (заміна базису знімного протезу), доварку зубів (тобто при видаленні ще одного зуба не потрібно виготовляти новий протез).