стоматология киев цены недорогобюгельні протези. Види і переваги - Стоматологія Низьких Цін

бюгельні протези: види, переваги, вартість

Бюгельні зубні протези

Бюгельний протез — це найкращий вид знімного протезування в сучасній стоматології. Бюгельні протези мають величезний спектр конструкцій, практично не мають  недоліків.

Найпростіший і дешевий вид бюгельного протеза являє собою металевий каркас, металеві індивідуально-відлиті кламера, акрилові штучні ясна і композитні зуби.

Переваги такого бюгельного протеза:

Метал міцніше пластмаси, що дозволяє зробити базис тонким і ажурним. Завдяки цьому протез менше займає місця в роті, точно прилягає і надійно фіксується. При протезуванні зубів верхньої щелепи піднебіння  залишається відкритим і людина може відчувати смак і температуру їжі (що неможливо при протезуванні акриловим протезом). Кламера бюгельного протеза точно повторюють форму опорних зубів, а також мають оклюзійні накладки (лапки на жувальній поверхні зуба), щоб передавати навантаження при жуванні зверху на зуб, а не розхитувати його збоку.

Бюгельний протез можливо полагодити, перебазувати, доварити до нього зуб, що неможливо при протезуванні нейлоновим протезом.

Багатьох людей бентежать металеві кламера, які іноді видно під час розмови. Це можна усунути різними способами:

Найпростіший – наварити на металеві кламера нейлон в колір ясен, що зробить їх непомітними.

Другий варіант — це бюгельний протез на замковому кріпленні. При цьому протез грунтується не на кламерах, а замикається замочками, захованих в металокерамічних коронках. Це недолік, якщо опорні зуби живі і здорові так, як їх необхідно депульпувати і обпиляти під зубні коронки. Але якщо є показання до накриття опорних зубів коронками — бюгель на замковому кріпленні — це знахідка, адже його фіксація на стільки міцна, що цей вид протеза називають умовно-знімним.

Ще один вид бюгельних протезів, який варто виділити — це шинуючий  бюгельний протез. При протезуванні таким протезом базис відливається у вигляді шини для зубів, уражених пародонтозом, що дозволить зміцнити рухливі зуби і не допустити їх подальшого розхитування.

 

Вартість бюгельного протеза

Ціна самого простого бюгельного протеза в два рази дорожче акрилового або відповідає вартості гарного  нейлонового протеза. При бажанні, пацієнт може доплатити за обварювання кламерів нейлоном для поліпшення естетичних якостей, вибрати протез з шинуючим базисом або протезувати зуби за допомогою бюгельного протеза з замковим кріпленням, де додається вартість замків і накриття зубів металокерамічними коронками.