стоматология киев цены недорогоЗубні протези Київ. Вставити зуб без обточування зубів. Низькі ціни!

зубні протези київ

Зубні протези Київ

зубні протези київ

 Зубні протези Київ

      Стоматологія Київ дозволяє вирішувати не тільки функціональні, але й естетичні проблеми, пов’язані з втратою зубів. Але далеко не всі люди вдаються до процедури протезування зубів (вставити зуб Київ), оскільки звикають до їх відсутності. Слід пам’ятати, якщо в зубному ряду відсутній хоча б один зуб, то сусідні зуби намагаються закрити проміжок, а це загрожує патологічними змінами прикусу, запаленням пародонту сусідніх здорових зубів. Також внаслідок відсутності зубів виникають патології скронево-нижньощелепного суглоба.

      В інноваційній стоматології Києва представлені такі види зубних протезів як знімні зубні протези, незнімні й умовно знімні зубні протези.

      Незнімні протези зубів – це вид протезів, який рекомендується в разі руйнування зуба більш ніж на одну третину коронкової частини. До них відносяться: вкладка, коронки, вініри. За відсутності 1-3 зубів виготовляються мостоподібні протези.

 

Зубні протези Київ

      Знімні протези зубів у свою чергу поділяються на:

  • бюгельні протези,
  • нейлонові протези,
  • акрилові протези.

      Умовно знімні зубні протези:

  • знімні протези на імплантатах,
  • знімні протези на замках.

      Коли в зубному ряду відсутні 1-3 зуба, можна вставити зуб без обточування сусідніх зубів, виготовивши

  • протез метелик.

     

Догляд за знімними протезами.

      Поводження з новими зубними протезами.

Чим більше Ви будете носити нові зубні протези, тим швидше до них звикнете. Запасіться терпінням, процес звикання може бути важким.

      Прийом їжі з новими протезами.

Спочатку їжу слід подрібнювати на невеликі шматочки. Віддавайте перевагу їжі, яку не потрібно сильно розжовувати. Їжа може потрапляти під протез. Намагайтеся жувати обома сторонами.

      Мова  з новими протезами.

Будьте готові до того, що в перші дні буде важко розмовляти, але це скоро пройде.

      Дискомфорт.

Це нормальне явище після того, як Вам наділи протези. Іноді виникає відчуття, що вони нещільно сидять, з часом воно зникне. Якщо протези викликають дуже сильний дискомфорт, їх потрібно вийняти. За 6 годин до візиту до стоматолога носіння слід відновити, щоб лікар міг встановити причину.

      Догляд за знімними зубними протезами.

Чистити знімні протези слід після кожного прийому їжі. Використовуйте для цього м’яку зубну щітку та гігієнічний засіб.

 

Хмарка тегів: імпланти, імпланти київ, безкоштовна консультація. безметалева, відновлення зуба, вкладка, втрата зубів. гігієнічні процедури, знімний зубний протез. знімний протез, зубні коронки київ, зубна коронка, зубна коронка ціна, зубний міст. зубний протез, карієс, кераміки, керамічні коронки, керамічна, київ, композитна, коронка, коронка безметалева, коронка безметалева керамічна, коронка з оксиду цирконію. коронка з оксиду цирконію київ, коронка з оксиду цирконію ціна, коронка з оксиду цирконію ціна київ. коронка з цирконію, коронка з цирконію київ, коронка керамічна, коронки в києві, коронки київ, коронки київ ціна, коронки ціна в києві, лікування каналів зуба, металева, металокерамічні коронки. металокерамічні коронки в києві, металокерамічна, металопластмасова, мостоподібні протези з металокераміки, мостоподібні протези київ, мостоподібне протезування на імплантатах. недорого, низькі ціни, панорамний знімок щелеп, переваги мостоподібного протеза, пластмасова. показання, прес керамічна, пресс кераміка, протези київ, протезування зубів київ, протезування на імплантатах. протезування на імплантатах київ, реставрація зуба київ, стоматолог, стоматолог київ, стоматологічна поліклініка київ, стоматологія київ, художня реставрація зуба київ, ціни