стоматология киев цены недорогоМетоди відбілювання зубів недорого! Сучасний метод! Низька ціна!

Методи відбілювання зубів

Відбілювання зубів Київ — це вплив на емаль з метою зміни її кольору за допомогою препаратів на основі пероксиду водню або перекису карбаміду. Процедура відбілювання дозволяє впоратися з потемнінням зубів у результаті природних, фармакологічних, травматичних і вікових чинників, флюорозними плямами, а також проблемою тетрациклінових зубів.

Методи відбілювання зубів

Для всіх видів клінічного відбілювання використовується гель з високою концентрацією перекису та каталізатори, які прискорюють процес відбілювання. Залежно від використовуваного каталізатора виділяють такі методи відбілювання зубів:

 • апаратне відбілювання, коли для активації відбілювальної речовини використовується лазер (лазерне відбілювання зубів) або ультрафіолетова лампа (система ZOOM);
 • безапаратне, коли процес активується хімічною речовиною (система відбілювання Opalescence).

      Ціна на відбілювання зубів у Києві. У нашій стоматології процедура коштує недорого.
      Сучасні відбілювальні системи та методики дозволяють досягти значного й тривалого відбілювального ефекту.

otbelivanie

Відбілювання зубів Київ

Наслідки та шкода від відбілювання зубів

      Часто можна чути відгуки про неприємні больові відчуття, які пов’язані з підвищеною чутливістю зубів після процедури. Правильне проведення процедури в кріслі лікаря-стоматолога, виявлення протипоказань і вибір методики відбілювання зводять ризики до нуля. Гіперчутливість зубів після процедури проходить через 2-3 дні. Що стосується шкоди відбілювання для емалі, то на сьогоднішній день процедура відбілювання не руйнує емаль і є цілком безпечною.

Методи відбілювання зубів в домашніх умовах

      Існує думка, що можна відбілити зуби вдома самостійно. Справа в тому, що у складі засобів для домашнього відбілювання міститься мінімальний відсоток діючої речовини, тому результат від їх застосування незначний і нетривалий. Стоматолог Київ може запропонувати Вам домашнє відбілювання зубів професійними засобами (системи для відбілювання в домашніх умовах).

      Перед процедурою обов’язково проводиться повна санація порожнини рота і професійна гігієнічна чистка зубів. Чистка позбавить від відкладень на зубах (зубний камінь і наліт), що є умовою максимального проникнення компонентів гелю, а санація — від негативного впливу гелю.

стоматологія київ

Протипоказання до відбілювання зубів

 • алергія на перекис водню
 • захворювання слизової та ясен
 • пародонтит
 • карієс, велика кількість пломб
 • некаріозна ерозія та гіпоплазія емалі
 • лікування брекетами
 • підвищена чутливість і стирання емалі зубів
 • онкологічні захворювання
 • вагітність і годування груддю
 • вік до 16 років

      Після процедури відбілювання зубів протягом 3 днів не слід вживати фарбуючі продукти, а також кислі соки та фрукти.

 

Хмарка тегів: апарат Air Flow, апаратне відбілювання, безболісно, безкоштовна консультація, відбілити зуби вдома самостійно, відбілювальні системи, відбілювання, відбілювання Opalescence, відбілювання зубів, відбілювання зубів вдома, відбілювання зубів Київ, відбілювання зубів київ ціна, відбілювання зубів у Києві, відгуки, види, види відбілювання, домашнє відбілювання зубів, зубний камінь, зубний наліт, карієс, Київ, лазерне відбілювання зубів, наліт, наслідки та шкода від відбілювання зубів, недорого, низькі ціни, протипоказання до відбілювання зубів, професійна чистка зубів, система ZOOM, система відбілювання Opalescence, системи для відбілювання в домашніх умовах, стоматолог, стоматолог Київ, стоматології, стоматологічна клініка, Стоматологічна поліклініка, стоматологічний кабінет, стоматологія Київ, ультразвуковий скалер, флюороз, ціна, ціна на відбілювання зубів, ціна на відбілювання зубів у Києві, чистка зубів, шкода від відбілювання зубів