стоматология киев цены недорогоПрофесійна чистка зубів Київ ультразвуком, Air flow. Акція низькі ціни

Професійна чистка зубів київ

Професійна чистка зубів Київ

Зубний наліт і зубний камінь — як зняти?
Професійна чистка зубів ультразвуком в Києві та наслідки при відмові від неї!

чистка зубів київ

стоматологія київ

      Повноцінна гігієна порожнини рота, профілактика формування зубного каменю і нальоту передбачають, крім використання зубної щітки, пасти і ополіскувача для порожнини рота, проведення такої процедури як професійна чистка зубів у стоматолога. Ціна чистки зубів в Києві може відрізнятися. У нашій стоматології вона коштує недорого. Професійна чистка зубів у стоматолога проводиться із застосуванням ультразвукового обладнання (скалера) — для зняття твердих зубних відкладень (зубний камінь), а також із застосуванням апарата «Air Flow» — для ліквідації зубної бляшки (видалення зубного нальоту) і пігментації емалі.

      Ультразвукова чистка зубів застосовується, коли є кровоточивість ясен (пародонтит), зубний камінь і галитоз (неприємний запах з рота). Наслідок відмови від процедури чистки — прогресування захворювання пародонту з подальшою рухливістю і випаданням зубів. Це основна процедура, спрямована на лікування пародонтиту в Києві. Лікар докладе всіх зусиль, щоб Вам було не боляче під час процедури.

 

Професійна чистка зубів Київ

Шкода і протипоказання

      У нашій стоматологічній клініці чистка зубів ультразвуком — нешкідлива процедура, але має протипоказання як прямі, так і відносні . Ультразвукову чистку не проводять:

  • при наявності в порожнині рота ортопедичних конструкцій: імплантат, коронка, мостоподібний протез;
  • при серцево-судинних захворюваннях: аритмії серця (аритмія може зустрічатися в здорових людей як результат застуди, вираженої перевтоми, а також після прийому алкоголю), ендокардиті, наявності кардіостимулятора;
  • при захворюваннях дихальної системи: бронхіт, астма, ГРЗ;
  • при підвищеній чутливості зубів;
  • при вагітності (у перший період) і в дитячому віці;
  • при інфекційних захворюваннях: ВІЛ, туберкульоз, гепатит.

      При підвищеній чутливості зубів лікар-стоматолог спочатку проводить зняття чутливості зубів препаратом Десенсітайзер (Desensitizer), а потім робить чистку.

      Видалення зубного каменю в домашніх умовах може бути небезпечно для здоров’я! Видалити зубний камінь вдома НЕМОЖЛИВО!

      Ультразвукова чистка зубів Київ — сучасна профілактика утворення каріозних уражень, пародонтиту, гінгівіту та інших захворювань порожнини рота.

      Ціни на чищення зубів ультразвуком Київ. У нашій клініці процедура коштує недорого, адже профілактика завжди дешевша за лікування!

Як позбутися зубного нальоту безболісно і без шкоди?

      Гігієнічна чистка зубів Air flow на сьогоднішній день є щадним методом видалення нальоту на зубах. Чищення зубів відбувається без болю і пошкодження емалі зубів.
Показання для процедури Air Flow: куріння, вживання кави, чаю, шоколаду у великих кількостях, наявність пародонтиту.

      Показання — як санація перед планованою вагітністю, а також при патологічних станах, що сприяють відкладенню зубного нальоту і каменю. Обмеження в застосуванні Air Flow стосуються пацієнтів з хронічною астмою або бронхітом, тому що існує небезпека виникнення нападу утруднення дихання.

      Слід зазначити, відбілюючі властивості Air Flow, які йому приписуються, пов’язані з тим, що апарат «Air Flow» видаляє не тільки м’який наліт на зубах, але і прибирає потемніння у вигляді плям на емалі, повертаючи зубам їх початковий колір. Відбілювання зубів Київ завжди вимагає попереднього чищення апаратом «Air Flow» для досягнення кращих результатів, оскільки зубний наліт знижує ефективність процедури. Для багатьох пацієнтів освітлення емалі зубів на пару тонів є вже хорошим результатом відбілювання.

 

Професійна чистка зубів Київ

      Отже, чистка зубів Air flow може застосовуватися як процедура освітлення зубів (відбілювання зубів Київ) до природного кольору. Система Air-flow не є хімічним відбілюванням і абсолютно нешкідлива для емалі ваших зубів.

      Після процедури Air Flow рекомендується не їсти і не курити пару годин, протягом доби не вживати фарбувальних продуктів .

      Чищення зубів Air flow має невелику вартість, але навіть при невисокій ціні ця процедура високоефективна і технологічна.

 

Хмарка тегів: air flow, імплантат, відбілювання зубів, відбілювання зубів київ, вартість, видалення, видалення зубного каменю, видалення зубного каменю в домашніх умовах, видалення зубного нальоту, видалити зубний камінь, видалити зубний камінь вдома, гігієнічна чистка зубів, гігієнічна чистка зубів air flow, гігієна порожнини рота, зубний камінь, зубний камінь як зняти, зубний наліт, зубного каменю, коронка, лікування пародонтиту, лікування пародонтиту в києві, мостоподібний протез, наслідки, недорого, пародонтит, показання, протипоказання, профілактика, професійна чистка зубів, професійна чистка зубів у стоматолога, професійне чищення зубів, професійне чищення зубів ультразвуком в києві, стоматології, ультразвукова чистка зубів, ультразвукова чистка зубів київ, ціна чистки, ціна чистки зубів, ціна чистки зубів в києві, ціни, чистка зубів air flow, чистка зубів київ, чистка зубів у стоматолога, чистка зубів ультразвуком, чищення зубів, чищення зубів air flow, чищення зубів у стоматолога, чищення зубів ультразвуком, чищення зубів ультразвуком київ, шкода і протипоказання, як позбутися зубного нальоту, як позбутися зубного нальоту безболісно і без шкоди