стоматология киев цены недорогоЯк побороти страх перед стоматологом - Стоматолог Київ Недорого

Як побороти страх перед стоматологом

Щоб побороти страх перед стоматологом — потрібно з’ясувати його причину.

Якщо Ви боїтеся стоматолога тому, що в дитинстві відвідування стоматології супроводжувалося болем, криками дітей з кабінетів і жахливо гучних бормашин — Ви повинні усвідомити, що все це залишилося в минулому. Тепер все лікування у стоматолога абсолютно безболісне завдяки застосуванню нових методик і сильних анестетиків. Приватні клініки намагаються створити приємну атмосферу — більше ніяких гучних звуків і тим більше криків Ви не почуєте. Складно повірити? Сходіть на консультацію до стоматолога, познайомтеся з ним і атмосферою в клініці. Обговоріть план лікування.

Якщо Ви боїтеся самого стоматолога, а Ваша підсвідомість малює образи жахливого садиста, то намагайтесь усвідомити, що стоматолог — це не ворог. Стоматолог існує, щоб позбавити Вас від болю, а не заподіяти його. Він допоможе Вам посміхатися частіше.

Придумайте собі нагороду за «хорошу поведінку» і побалуйте себе після лікування.

З двох зол вибирають менше. Дізнайтеся про симптоми і методи лікування ускладнення Вашого захворювання. А також порівняйте ціни. І прийміть рішення: зараз або потім?

Не можете взяти себе в руки? Пожалійте стоматолога! Його робота схожа на спроби протягнути товсту вовняну нитку у вушко маленької голки в тремтячому плацкартному вагоні, де їде табір циган з ведмедями і хапає його за руки. Тому постарайтеся лежати тихо і нерухомо.

Випийте заспокійливе. Після кількох днів прийому седативних препаратів на стоматолога можна буде поглянути спокійніше.

Візьміть з собою групу підтримки — маму, сестру, чоловіка, подругу або ще кого-небудь в присутності кого Вам буде спокійніше.

Ні в якому разі не вживайте алкоголь. Застосування анестетиків, антибіотиків і деяких інших медикаментів разом з алкоголем може викликати непередбачену реакцію, аж до летального результату.

Повідомте стоматолога про свій страх — і він Вам допоможе його подолати.

А щоб відвідування стоматолога були виключно приємними і Ви геть забули про зубний біль заведіть звичку відвідувати стоматолога для профілактичного огляду два рази на рік і регулярно проводити професійну чистку зубів і глибоке фторування.

В такому випадку у Вас зникне не тільки страх болю, а й страх «великого чека».