стоматология киев цены недорогоВидалення зуба Київ ціна. Рекомендації для пацієнтів після видалення!

видалення зуба київ

Видалення зуба Київ ціна

видалити зуб київ

видалення зуба київ

Рекомендації для пацієнтів, яким проведено видалення зуба.

 

      Вам проведено хірургічне втручання (видалення зубів Київ), тому протягом 14 днів після операції необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

 стоматологія київ

  1. Для зменшення набряку протягом перших годин після видалення зуба необхідно ззовні прикладати холод.
  2. Для зупинки незначної кровотечі, яка може виникнути після втручання, на прооперовану ділянку накласти тампон, змочений соляним розчином на 15 хвилин (на 1 склянку теплої перевареної води 1 чайну ложку солі). У перші дні уникайте фізичних навантажень.
  3. Для профілактики набряків необхідно уникати переохолодження. Крім того, слід пам’ятати, що набряк – це звичайна реакція організму на хірургічне втручання.
  4. Для профілактики ускладнень в день операції не можна вживати гарячу їжу, а протягом перших 3-6 днів необхідно вживати лише рідку їжу кімнатної температури (суп, бульйон, рідку кашу, фруктовий сік і т.д.). Крім того, необхідно уникати куріння та вживання алкоголю! Протягом наступних 3-6 днів бажано вживати рідку та напівтверду їжу (пюре, кашу, яйця, рибу і т.д.).
  5. Для профілактики інфікування та кращого загоювання рани після кожного прийому їжі обережно (пасивно) полощіть ротову порожнину соляним розчином, рухаючи язиком та щоками.
  6. Для кращого крововідтоку з прооперованої ділянки протягом перших двох днів після операції підкладайте додаткову подушку для сну під голову.
  7. Для запобігання ускладнень після видалення зуба обов’язково приймайте призначені лікарем ліки, а також не пропускайте призначених візитів к лікарю стоматологу.
  8. Через 7-10 діб проводиться звична гігієна ротової порожнини, а саме чищення зубів після кожного прийому їжі зубною щіткою рекомендованої жорсткості та, при потребі, додатковими засобами гігієни.
  9. Потрібно знати, що рана м’яких тканин заживає протягом двох тижнів, рана кісткової тканини – протягом 4-6 місяців.
  10. Якщо у Вас виник найменший сумнів чи підозра в тому, що загоювання рани проходить не так, як потрібно, просимо звертатись до лікаря стоматолога і Вам нададуть кваліфіковану стоматологічну допомогу.

 

Хмарка тегів: видалення зубів, видалення зубів київ, видалити зуб, видалити зуб київ, видалити зуб київ ціна, київ, рекомендації, ціна

 

 Записатися на прийом