стоматология киев цены недорогоПрофілактика карієсу та лікування Київ. Акційні ціни! Фторування зубів!

Профілактика карієсу та його лікування київ

 

лікування карієсу київ

лікування карієсу київ ціна

лікування карієсу київ недорого

Лікування та профілактика карієсу. Ціна в Києві.

      Наша стоматологія Київ надає широкий спектр стоматологічних послуг. Наш стоматолог Київ швидко і без болю проведе лікування карієсу Київ.

      Карієс зубів є найбільш поширеним захворюванням сьогодні. Карієс — це прогресуюче руйнування зуба під впливом кислот, які виробляють бактерії, що живуть в зубному нальоті.

Профілактика карієсу

      Профілактика каріеса починається з належного забезпечення гігієни порожнини рота. Метою гігієни порожнини рота є видалення і запобігання утворенню зубного нальоту.

      Проводити гігієнічні процедури слід двічі на день (вранці та ввечері). Необхідно використовувати зубну щітку і пасту, а також не слід нехтувати використанням зубної нитки. Зубна щітка не проникає між зубами, що може викликати карієс між зубами і утворення зубного каменю.

      При необхідності можна використовувати спеціальні ополіскувачі для порожнини рота і жувальні гумки.

Профілактика карієсу за допомогою дієти

      Частота вживання цукру є більш важливим чинником, ніж кількість з’їденого цукру. У присутності цукрів та інших вуглеводів бактерії виробляють кислоту в порожнині рота, яка пошкоджує емаль зуба. Щоб відновити кислотно-лужний баланс потрібно кілька годин. Якщо зуби часто піддаються впливу кислот, в емалі зуба розчиняються мінеральні утворення і цілісність зуба може порушитися.

      Використання жувальної гумки після їжі може захистити зуби від карієсу. Вона очистить зуби від залишків їжі, а слина, яка активно виробляється при жуванні, містить мінерали, які відновлять зубну емаль.

      Навіть якщо Ви ведете здоровий спосіб життя, слід відвідувати стоматолога кожні 6 місяців для профілактичного огляду (огляд у стоматолога і консультація в нашій стоматології безкоштовні).

      Для профілактики карієсу наша стоматологія Київ надає послугу фторування зубів. Ця процедура безболісна і полягає в нанесенні на емаль зубів лаку, що містить фтор, який зміцнює емаль зубів і запобігає її руйнуванню. Фторування зубів також використовується для усунення чутливості зубів і лікування карієсу ціна Київ на ранній стадії (білих плям).

      Якщо у Вас вже виник карієс, то наша стоматологія Київ проводить лікування карієсу Київ за сучасними технологіями. Новітнє обладнання дозволить провести всі процедури безболісно, а завдяки сучасним матеріалам пломба не буде помітною.

     Запишіться в нашу стоматологічну клініку Києва на безкоштовну консультацію стоматолога, перевірте, чи немає у Вас карієсу. Нам вдається поєднувати високу якість лікування карієсу ціна Київ і низькі ціни на стоматологічні послуги, завдяки чому наші пацієнти залишили безліч позитивних відгуків про нашу стоматологічну поліклініку.

 

Хмарка тегів: стоматологія київ, стоматологічні послуги, низькі ціни, відгуки, стоматолог терапевт, зубний камінь, карієс, безболісно, безкоштовна консультація, стоматологічна клініка, чутливість зубів, фторування зубів, гігієна порожнини рота, вініри, видалення зубного каменю, гігієнічна чистка зубів, карієс, керамічна вкладка, коронка, лікування карієсу ціна київ, лікування карієсу ціна, лікування карієсу київ, реставрація зуба, стоматолог київ, фторування зубів